راه آهن مازندران یکی از مهم‌ترین ایستگاه‌های حمل و نقل عمومی این شهر به حساب می‌آید. همه ما می‌دانیم که مازندران ازجمله توریستی‌ترین و پرترددترین استان‌های کشور است

راه آهن مازندران/ عکس: فاطمه زهرا رضایی

راه آهن مازندران یکی از مهم‌ترین ایستگاه‌های حمل و نقل عمومی این شهر به حساب می‌آید. همه ما می‌دانیم که مازندران ازجمله توریستی‌ترین و پرترددترین استان‌های کشور است و در طول سال مسافران زیادی راهی این منطقه از کشور می‌شوند. بنابراین این حجم از مسافران به تنوع در وسایل حمل و نقل احتیاج دارند تا سفری راحت‌تر و جذاب‌تر را تجربه کنند. همین موضوع سبب شد که ایستگاه راه آهن مازندران با خطوط ریلی متعدد در سرتاسر کشور ساخته شود و مسافران این شهر را به مقاصد مدنظرشان برساند. ایستگاهی با بیش از نیم قرن عمر که امروزه به‌عنوان یکی از فعال‌ترین و پرترددترین ایستگاه‌های قطار کشور در حال فعالیت است. درنتیجه نباید از تعداد زیاد مسافرانی که بلیط قطار به دست راهی این ایستگاه می‌شوند تعجب کرد. فکر می‌کنیم این ایستگاه قدیمی و باشکوه بیشتر از این‌ها حرف برای گفتن داشته باشد. تا انتهای نوشته همراه ما باشید تا با این بنا بیشتر آشنا شوید.

عکاس: فاطمه زهرا رضایی

 

از آنجایی که راه آهن مازندران یکی از قدیمی‌ترین مسیرهای ریلی کشور را دارد و در طول سال میزبان مسافران فراوانی است، طبیعی است که هر سال امکانات بهتر و جدیدتری هم به آن اضافه شود. این امکانات از آن جهت در ایستگاه راه آهن مازندران قرار گرفته است که مسافران این مسیر بتوانند با رفاه و آسایش هرچه بهتر و بیشتر سفر کنند. این امکانات طوری است که شما می‌توانید طبق خواسته و نیازتان سراغ آن‌ها بروید و برای خود خاطره‌ای جذاب‌تر از سفر ثبت کنید.
ایستگاه راه آهن مازندران در مرکز این استان یعنی ساری قرار دارد. از آنجایی که ایستگاه راه آهن ساری در مرکز این شهر قرار دارد، راه‌های دسترسی به آن نیز زیاد است و شما می‌توانید از انواع وسایل نقلیه شخصی و عمومی خودتان را راه آهن مازندران برسانید. البته از آنجایی که مازندران شهر بزرگ و پرجمیعتی است، نمی‌توان ترافیک شهری را نادیده گرفت. بنابراین اگر قصد دارید با وسیله نقلیه شخصی خود را به راه آهن برسانید، حتماً این موضوع را در نظر بگیرید. همچنین ممکن است هزینه پارکینگ برایتان گران تمام شود. شما می‌توانید برای رسیدن به ایستگاه راه آهن از اتوبوس و تاکسی استفاده کنید.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://harshiin.com/?p=9961

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: